Загальна інформація

Якщо у вас виникли питання стосовно Вашого облікового запису, пароль, виставлення рахунків, або якщо у вас виникла технічна проблема, будь ласка, перейдіть на наш часті питання і сторінки підтримки.

Нове CameraLux?

Ласкаво просимо в CameraLux, кращий сайт для веб-камери! На CameraLux, ви можете подивитися веб-камери з участю непрофесійних моделей і реальних порнозірок, і ви можете спілкуватися з ними теж! Всі чати і відео Відео (Якщо ви вибрати попередньо записаних шоу). Ви можете спілкуватися з моделлю, або ви можете просто дивитися, як вони виконують для вас!

Нижче Ви можете знайти найбільш часто задаються питання та вирішення спільних проблем CameraLux. Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нашою живою підтримки з вашими питаннями і проблемами

Часті Питання

Ласкаво просимо в ЧАПИ CameraLux. Ми перерахували відповіді на найбільш поширені питання. Якщо Ви не знайшли вирішення вашої проблеми, зверніться в службу підтримки для швидкого реагування.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Підтримка Клієнтів

Якщо ваше питання не відповіли тут, або якщо у вас виникла технічна проблема, наші співробітники служби підтримки доступні 24 години на добу, 7 днів в тиждень, 365 днів в році, щоб допомогти.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШОЮ СЛУЖБОЮ ПІДТРИМКИ

Оплату Послуг Замовник

Ми пропонуємо стриманий рахунків для наших клієнтів. Якщо ви вирішили зайти на будь-який з чітко позначених платних послуг у платіжному документі буде відображатися один з наступних:

  • Epoch.com*cameralux
  • SEGPAY*LUX
  • CCBILL.COM
  • Conteudo1u2wn3
  • WirecardLUX

Epoch Біллінг Підтримка

Будь ласка, відвідайте http://www.epoch.com

SEGPAY платіжна Підтримка

Будь ласка, відвідайте https://cs.segpay.com/